Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferkau

    csendes tag

    Sziasztok sziasztok
    sosem gondoltam volna,hogy ilyen népes tábora van a gearbesten rendelt és meg nem érkezett rendeléseknek :(( március 3.-án rendeltemegy xiaomi robotporszívót,ráadásul a barátomnak,és még én javasoltam,hogy itt vegyük meg!!469$ dollár volt a vételár és nem aggódtam,mert 3 hónappal azelőtt magamnak is vettem egy ilyet.Már az is 40nap alatt jött meg(7-15napot igértek europai raktárból).március 18.-án elkezdtem jelezni nekik,hogy sehol az áru,ők a járványhelyzetre hivatkozva nyugtatgattak,hogy várjak még,várjak még...10naponta jeleztem,hogy tracking number szar,hol a csomag mondják meg,elnézést kértek és egy utolsó adategyeztetés után jelezték,hogy mostmár várjam meg a 60napot,mert utána,ha nem jön meg az áru,megadják nekem a legjobb megoldást!!Na letelt és most meg kitalálták,hogy mivel nem volt biztosítás a csomagon,ők nagyon sajnálják,de jófejségből 93,99$jóváírnak gb pénztárcámon!! :W Miiiiiiii????!!!
    olvastam,hogy mostanában gatya a szállítás a DPD-vel,ha valakinek van esetleg infója,jelezze ha lehet,mert szétb....sz az ideg,hogy lehet egyáltalán ilyen oldalt üzemeltetni???
    Mit lehet egyáltalán ilyenkor csinálni?Kihez lehet fordulni?Én mégsem vállalhatok olyanért felelősséget,amire nincs ráhatásom???!!(szállítás pl.)

Új hozzászólás Aktív témák