Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • artiny

    őstag

    Tapasztalatok Kingston ram gariztatásával (mennyi idejig tartott, stb)?

    Ma minden oknál fogva elszállt az egyik ramom.
    Ez két éves lenne talán decemberben.

    Élettartam garancia van rá,Kingston hyper X-s.
    De már egyik meghalt azzal csak azt akartam hogy feltenni 1066-ra,de az egyik elszállt. Három honap utan a webshop kuldte az uzletbol a ramot mivel annyi ideje nem jott vissza a Kingston-tól állítolag. Az uzlet a kisebb hőelvezető vassal szereltet kuldott vissza pedig nekem a nagyobb kiállós fajta volt. (lehet itt már az uzlet varrialt,de orultem hogy vegre betudom kapcsolni a gepet 3honap utan...igy csesztem rá mivel 350km volt webshop uzlete igy nem érte volna meg elmenni érte)

    Hányszor lehet reklamálni kuldeni ugyan azatot?
    Szoval garancia alatt mar lett cserélve és ugyan aztot vissza lehet kuldeni?
    Valki Kingston reklamálással van tapasztalat...neki igy hónapokig tarott?

  • artiny

    őstag

    Rendeltem notit,a webshop oldalan es a telefonban is ugy mondtak,hogy maga a Lenovo /egy servis biztos aki kapcsolatban van a Lenovoval//aszem gyartoi garancia/ jön ki és visszi el a gepet ha valmi gubanc van.
    1.) CSomagkuldo hozza ki,mire kell figyelnem majd amikor atveszem hogy ervenyes garanciam legyen,miket kell ellenoriznem?
    2.) Mielot aláírnám az atvetelt megszoktak engedni h kibontsam es megnezem vagy...a grancia level benne szok lenni a dobzban?

Új hozzászólás Aktív témák