Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenoma

    aktív tag

    válasz Wanderlust #21231 üzenetére

    Hát akkor legyen részletes, őszinte és vicces a válasz.

    Nem nagyon emlékszem, mert whisky kóstolón voltam, és mind a 8-at alaposan végigkóstoltam, aztán hazaérve éjszaka az összes problémát meg akartam oldani e-mail-en keresztül /alapvetően rossz ötletnek tűnik így/
    3 helyre írtam mailt.
    Nagyfater nem kapta meg a közgyógy kártyáját, másnap postázták és elnézést kért a vezető írásban.

    Nagyfater nem kapott házi betegápolás keretében gyógytornát ember hiány miatt, írtam a kormánymegbízottnak, de mivel a kulcsszavak benne voltak, reggel jött a válasza 4 helyre CC-zte, köztük a minisztériumba és délután már hívott egy gyógytornász, hogy jönne. Illetve kivizsgálják az ügyet, azóta minden várakozó beteg hirtelen kapott ellátást...

    A PCX-nek is írtam, utólag olvasva kulturáltan jeleztem nekik, hogy nincs NGM rendeletben harminc nap, ellenben ez és ez a paragrafus 15 napon /naptári, nem munkanap/ belül törekedni kell az ügymenet zárására. Továbbá jeleztem nekik, hogy az automata leveleik szerint 6 nap alatt sikerült a nagykerbe eljuttatni a terméket és ez nem számít törekvésnek. Jeleztem nekik továbbá, hogy garancia futár volt fizetve a termékre, de mivel a rendszerük nem küldött az ingyenes visszaküldéshez feladó lapot és az e-mail-es reklamációmra sem sikerült 2 hét alatt válaszolniuk így még jó, hogy két héttel korábban bevittem személyesen. Jeleztem nekik, hogy mivel nem tudtam érvényesíteni a garanciafutárt a hibájukból, így kérném helyette a cseregaranciát, hogy beleférjenek a 15 napba. Tájékoztattam őket, hogy amúgy jó kis Tékozló Homár cikk lenne belőle....

    Pár óra múlva jött a válaszuk, hogy akkor levásárolhatom.
    A vicc az egészben, hogy 48-ért vettem a kártyát itt a hardverapro-n január végén használtan, majdnem 2 év garanciával és 89-et levásárolhattam...

    Szóval kulturáltan 8 whisky után javaslom a reklamációt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák