Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pécsi gyerek

    addikt

    válasz C. s. #18510 üzenetére

    Kétszer jártam így.Egyszer interspar pécs,a meghirdetett tv az akció első napján nyitáskor elfogyott :C Kicsaptam a balhét,hogy akkor vásárlók könyve stb,hoztak eggyet a raktárból rögtön. :W (kiderűlt,hogy annyira jó áron volt a thomson 50 cm es tv,hogy az interspar fönökség,és alkalmazottak már a raktárban megvették maguknak,kb 14 éve volt...)
    Másodszor tesco pécs,az előbb említett régi tv-t akartuk lecserélni,egy laposra kb 1 éve.Szitu ugyan az.Akció első napja,bemegyek kinézett tv sehol :DDD A karma :C Megreklamáltam (ebben sajnos rutinos vagyok) az info pultnál,közölte a gyerek,hogy pécsre eggyik boltjuk sem kapot (peddig a kezembe volt a reklám újság amin eggyértelműen rajta volt hogy pécsen ebben a boltban is lesz) ês közölte azt is hogy nyugodtan beírhatok a panaszkönyvbe,ő leszarja,de ő sem érti hogy mért csinálja ezt a tesco,mert ez elég sokszor előfordul sajnos. :W Kicsit körűl néztem mérgemben mert tv-t akartam most azonnal,és mákom volt,találtam egy jobbat :) Nem hd,hanem fhd,és 2 ezerrel olcsóbb volt. A panaszkönyvet nem kértem el,mert elégszer beírok amúgy is. :DDD
    Már várom a következő tv vásárlásunkat.😂

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

  • axioma

    veterán

    válasz C. s. #18510 üzenetére

    Nekunk anno aldi vagy lidl adott az akcio utan beerkezeskor az akcios aron, persze reklamaciora, es ok rendesen ertesitettek is. Tesco is azt mondta egy masik termekre (az durvabb volt mert azert autoztunk el addig, az pont nincs a kozelunkben), de ugy 3 eve hivnak hogy mikor erkezik meg... ja Metro szintugy. Egyik se extra termek, buvarszivattyu meg teli gumi, tuti volt mar naluk azota.
    A kotelesseget nem tudom, mert ugye egyes ujsagok kiirjak hogy az akcio elso napjan elfogyhat. De az viszont tobbe kerul nekik, ha altalanos feljelentes megy hogy olyat hirdetnek ami jellemzoen nincs, vagyis tisztessegtelenul reklamoznak, igy az ugralo vevonek inkabb keresnek valami megoldast, meg mindig olcsobb...

Új hozzászólás Aktív témák