Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz Csaba_20_ #1755 üzenetére

    Az a baj, hogy le van zárva egy matricával, nem akarom felnyitni, még azt mondják majd, hogy kiloptam belőle :D
    Van bármi egyéb módja?
    PPFC aligha lehet benne, az ugye szépen megdobná a súlyát. Na most nekem van egy Vargáné tápom, amit felemelve anno azt hittem, hogy üres és csak az oldallemezei vannak meg... na ez a táp (konkrétan egy M-tech nevű csoda) kb fele annyi lehet tömegre mint az a Vargáné :Y Szóval azt hiszem PPFC kizárva. Feltűnően rossz anyagból van az egész, ha hozzáérek az oldallemezhez, azon izgulok, hogy ne horpadjon be, ilyen vékony lemezt szinte csoda, hogy le tudnak gyártani, hiába, a technikai fejlődés :D Szóval azt hiszem az APFC-t sem nézem ki belőle...
    Lehet valahogy megpróbálom a matrica megsértése nélkül szétszedni, de ha van bármi más mód, akkor jobb lenne.

    A kereskedő külön megér egy misét. Elvitte az említett barátom hozzá a gépét, hogy szakember válogathasson bele alkatrészt és szerelhese be őket, ugye csak így tiszta. Namost tettek bele egy 400 gigás vinyót, olyan alaplaphoz, ami nem támogatja a legújabb BIOS-sal sem a 48 bites LBA címzést, azaz 127 gigát képes csak látni, remek. Ezen kívül eladott egy 8x AGP-s 7600GT-t, amin az AGP egy fordítóchipen keresztül megy, és már a 6600GT óta köztudott, hogy ez az nVidia találmány nagyon nem szereti a 4x AGP lapokat. Ki lehet találni, igen, a lap 4x AGP volt. Szóval eladott és beszerelt egy ilyen tápot, egy az alaplappal nem kompatibilis winchestert és egy, az alaplappal nem kompatibilis videókártyát, majd a szerelésért elkért 4000 forintot... ezt is szivesen behajtanám rajta, mert azt hiszem, hogy a pofátlanság vagy/és a hozzá nem értés magasfokát képviseli, de azt hiszem ezt esélytelen viszontlátni.

Új hozzászólás Aktív témák