Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asvald

    senior tag

    válasz asvald #10666 üzenetére

    :DDD fejlemény :
    Emailra nem válaszoltak azóta se , viszont hívtam őket , állítólag semmi baja a lapomnak se a biosnak
    64bites rendszerrel tesztelték stb

    de leírom a történetemet azért : szóval, megvettem a lapot, kiérkezett, jól összeraktam ,
    telepítettem , majd első indításnál furcsa volt , hogy a processzor folyamatosan 20 de inkább 30% felett dolgozott ,mondom magamba "áá lehet updatel a windows" ekkor feladatkezelő megnyit , majd látom hogy itt bezony semmit nem mutat, ami használná a procit .
    Ezek után böngésző megnyit , és azt tapasztalom , hogy borzasztóan lassú a gépem kb p3-p4 szint mondom WTF mi ez? Majd újraindítottam a gépet arra lettem figyelmes hogy a posztolás során nem csipog a bios mint ha valami nem lenne rendben . Gondolkozok ,gondolkozok majd belépek biosba , kikapcsolom a turbót c1,c6 stb, és megint indítom a rendszert , itt gyors felállás következik (azt elfelejtettem mondani , hogy a bekapcsolástól nézve is lassú volt mintha nehezen ismerné fel a rendszer winchestert ,ramot, processzort ) folytatom: tehát a rendszer feláll gyorsan stb... minden szép, és jó azt hittem a következő újraindításig minden jó is volt , aztán megint kezdte a dolgait p3-p4 szint , megint rebot ,visszaállítok mindent alapra , megint jó minden , itt már a processzortól kezdve mindenre gondoltam , hogy rossz .
    Muszáj voltam venni egy Sempron 145ös procit, és azzal letesztelni ,hát ,hogy mit ne mit mondjak indításkövetően a rendszer 100% processzor kihasználtságot mutatott , szinte lehetetlen volt használni , itt el is durrant az agyam . Aztán megint felcsillant a szememben a remény, hátha az egyik ram baszakodik ,ki-berakosgattam , de a helyzet változatlan , most a vga volt a soros azt is kivettem, alaplapra rákötöttem a moncsit , és ugyan az a helyzet dög lassú az egész rendszer .Közben az összes frissítést telepítettem azokkal se értem semmit . Azt még elmondanám , hogy a gép kb 4-5 -dik indítássorozat után volt hajlandó rendeltetésszerűen működni,ezeket megelégelve majd a harmadik napon írtam nekik a problémáról.

    [ Szerkesztve ]

    A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

Új hozzászólás Aktív témák