Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz Darth_Revan #69587 üzenetére

    akkor lehet valamiben én maradtam le, mert 2-3 éve még a monitorban is volt bizony chip és az árán is meglátszott mindegyiknek amelyik támogatta a gsync-et.
    Lehet hogy most változott bár én nehezen hiszem ,hogy most mindent hirtelen softweresen oldanának meg,hiszen akkor az összes laptopba be lehetne rakni.... (közben rálestem ,hogy egy értelmesebb gamer monitor az asztaliban továbbra is 400-500 euro körül kezdödik a gsynces kateegoriában)

    egyébként ettől függetlenül igazad lehet ,mivel még ezt is találtam
    Az Nvidia bejelentette, hogy a G-Sync elérhető lesz a notebookgyártók számára, és ebben az esetben nem igényel speciális modult, mivel a GPU közvetlenül a kijelzőhöz van csatlakoztatva, anélkül, hogy közöttük lenne a méretező. Az Nvidia szerint a finomhangolás továbbra is lehetséges, mivel ugyanazon modell minden notebookja ugyanazzal az LCD -panellel rendelkezik, a változó túlhajtást a GPU -n futó árnyékoló fogja kiszámítani, és a keretütközések elkerülését is megvalósítják

    de így meg tulajdonképen semmi értelme :))

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák