Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz gago1975 #56560 üzenetére

    Ahogy mondani tetszik!
    Az AMD-s hűtés megoldásokhoz ennyit fűznék hozzá:

    Ezt a gépet ma szeretlem; ryzen 5 proci VOLT benne, megfőtt...

    A konzekvenciát vonja le mindenki maga... Külön felhívnám a figyelmet az első képen a gép mellé támasztott hátlap "hatalmas" szellőző nyílásaira :W

    [ Szerkesztve ]

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

  • FőDudu

    addikt

    válasz gago1975 #56560 üzenetére

    Szia!

    Ne aggodj, nem bantasz meg!
    Tudom, sot tobbszor is leirtam, hogy valami olyat keresek ami talan nem is letezik.

    Nem fogok alapjaraton hangos gepet venni, mert utalom ha normal netezes vagy YT kozben nem nema. Viszont van igenyem egy jovoallo gepet venni, nem fel evente cserelgetem.
    Igy probalok felallitani egy olyan keresesi keretrendszert ami vegul varhatoan ad 1-2 lehetseges celpontot.

    Eddig mindig minosegi gepeim voltak - IBM/Lenovo/HP (business Class)/Apple.

    Eros proci (tok mindegy, hogy Intel vagy AMD), de nem eroltetnem a 45W+ procikat laptopban. Lehetoleg eros VGA - mert ugyan nem jatszom, de legyen meg a lehetoseg.
    Lehet egy eGPU lesz a vegso megoldas (ez erosen Intel fele tolja a dolgot, mivel AMD-nel meg csak asztali lapon lattam TB portot).

    E melle lehetoleg 8-10 ora akkurol - mert ne legyen az, hogy leulok a fotelbe es 2 ora mulva mar majdnem lemerult. Vagy ha azt viszem el munkahelyre a ceges gep helyett, akkor lehetoleg ne kelljen cipelnem a nehez toltojet - innen jon a masik fontos feltetel: USB-C toltes.

    Eddig ami ranezesre jonak tunik: MSI Creator verziok. Abban van 99Wh akku, jo proci, jo VGA, jo kijelzo. Fura modon az europai disztributoroknal eddig csak 51Wh-s akkuval talaltam.
    Hangossagarol meg nem talaltam rendes infot.

    Nezek meg jo sok tesztet, nem igazan surgos.

    Tegnap ujrapasztaztam a Macbook Pro-t. Sokkal jobbb lett, nincs mar hangoskodas YT kozben. Intel power Gadget szerint 10-15 fok kulonbseg van. Pedig ez csak Cooler Master V1 paszta, nem TGC.

    Nos Apple erdekesen kezeli a hutest. Nem tunik tulmeretezettnek...

    Beszeljenek a kepek, Intel 5257U 28W CPU.

    Azt nem tudom a kisebb magot (GPU?) nem kellene-e huteni.
    Lathatoan nem terjd ki ra a hutes. Lehet egy thermal pad nem artana ra - igy nem eri el a hocsovet.

    A 9750H vs 10750H temakorben pont a napokban futottam ra egy tesztre - azt hiszem Razer Base modelleket teszteltek (vagy dell XPS 15" volt) es ott is lenyomta a 2019-es 9750 a 2020-as 10750 procit szamitasi teljesitmenyben. Szoval meg akar igaz is lehet. Nem tudom hol volt az a review.

    Most ezt talaltam a historyban - itt a 9750 vs 10875 van es nem kell szegyenkeznie az oregebbnek ;)
    [link]

    Amit eddig olvastam, az a 10 generacios Intel procikrol az eleg negativ, nagyon futenek, nem igazan lehet oket tuningolni, stb. Persze lehet ez csak Razernel van igy.

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák