Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte

    Topikgazda

    Van most nálam egy G751JY G-synch,telepítésre meg tesztelésre 1-2 hétig.Tegnap volt este annyi időm hogy felrakjak rá egy win10-et,ma még majd az Asus saját driver/szoftverjeit is felrakom ha lesz időm.Első tapasztalatok:
    Anyaghasználat:nem rossz,de azért nem prémium korántsem.
    Hűtés:baromi halk,és hatékony.Annyi negatívuma van hogy észrevenni hogy a vga/proci kicsit fűti egymást.
    Első dolgom a hőfokok tesztelése volt.3DMark11 alatt alapórajelen maximális hőmérséklet: vga (980M) 64°C,proci (4750hq) 74°C-kig kúszott fel.Le a kalappal :K A graphics score 13400,proci 8600-at kapott.
    Második körben az AB-ből felhúztam az elérhető +135MHz-et a magon.Eredmény: graphics score 15001,proci 8586,max hőfokok: vga:69°C,proci 80°C a venti fordulat egyáltalán nem emelkedett,kis túlzással élve a gép hangtalan volt teszt közben,Impresszív :K Később csináltam még egy tesztet bekapcsolt G-synch mellet,a pont kicsit természetesen kevesebb lett,de gyerekek ez a G-synch "móka" ez nem parasztvakítás! Eszméletlen milyen szép simán futott a teszt :Y Majd még játékok alatt is ki fogom próbálni.A kijelzővel vegyes érzelmeim vannak,maga a panel amivel jött a gép szerencsére nagyon jól van összerakva,sehol egy kis bevilágítás a sarkokban vagy illesztéseknél és nagyon szép homogén.Maga az IPS az "so-so" számomra,a glow eléggé jelen van és valahogy kicsit fura,pl.egy youtube-os videón néztem és sok helyen túl sötét már ezért elvesznek a részletek,annak ellenére hogy színhelyes kalibrált színprofilt is beraktam neki,de ez majd még tesztelve lesz rendesen.A hangkártya driver még nincs fent,jelen állapotában eléggé dobozos a hang.A biosba csak OS alól birok belépni,ha valaki ismeri a "titkot" kérem ossza meg velem :R F2,ESC,DEL-re semmi reakció,de még ha F12-őt nyomogatok akkor sem jön elő választható BOOT opció menü :(((

    NTonee: Megspóroltál nekem egy win10 kulcs árát ha ez bejön! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák