Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherka

    addikt

    válasz Muerte #20676 üzenetére

    Aida grafikont néztem. Annál max 72-73 fok volt a grafikon szerint. Néha picit feljebb kapcsolt a venti és lenyomta 68-70 fokra.

    (#20682) Pocok256...fene tudja, hogy hány Mhz-nek kell lennie. De szerintem az nem trottyol. Szép is lenne ha 60 foknál beadná a kulcsot. Most az a pár Mhz szerintem baromira nem oszt-szoroz.

    (#20684) KillHates ...6700HQ és 1060-as VGA. Hanga is simán elviselhető ennél a terhelésnél.
    A Makro key-hez be lehet állítani a Turbó ventit....na azzal kurva hangos a gép. Ezt soha nem használom, hülyeségnek tartom. Annyi hogy a plusz kiegészítő venti benn volt a DVD író helyén. Szóval ez is besegíthetett....talán.
    Szóval sztm egyáltalán nem gáz. Ha valaki tud ilyen hőmérsékletet produkálni ilyen 15"-os géppel akkor le a kalappal.

    Ennek a Predator-nak a helyére nem tudom hogy mit rak be a gyártó, mert hogy van egy 300-400K-s Helios és utána egyből ugrik az 1 millás Triton, azért az durva.

    Csak jönne már valami jó játék, hogy tudjam használni mert a Witcher 3-at toltam vele utoljára, azóta konzumer gép itthon. :D

    [ Szerkesztve ]

    Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Új hozzászólás Aktív témák