Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • magyarl

    tag

    Sziasztok!

    Én is gamepad felé kacsingatok, elsősorban a két analóg joystick miatt. Még nem volt ilyenem, ezért lenne 1-2 kérdésem:
    - Mennyire pontosak, finoman szabályozhatóak ezek a kis joyok? Gondolom az a lényegük, hogy mindkettő mozgatható x-y irányban, és ehhez kapcsolódik a másik köv kérdésem is:
    - Jónéhánynál láttam, hogy kör alakú lyukban lehet mozgatni a kis joy-t. Ezeknél hogy a fenében van megoldva az x,y koordináta érzékelés? Mert ha egyenlő mértékben tud kitérni mind2 irányban egymástól független, akkor annak egy négyzet területén kéne tudnia mozognia. Tehát vagy vannak a sarkokban holtterek, vagy ha az nincs, akkor a négyzet oldalain van holtjáték. Rajzoltam egy képet is, hogy érthetőbb legyen kérdésem :D

    Bocsi, tudom elég szőrszálhasogatás, de pl ha RC (meg akár sima) repszimeznék, akkor nem igazán mind1, hogy tudok-e nyomni teljes gázt teljes oldalkormány kitéréssel, vagy csak lesz egy fura holtjékta a széleken :S
    Ahogy néztem a gamepad piacot, elég széles skálán mozognak (Mantától-Logitechig), de konkrétan az analóg kisjoyok tekintetében mekkora eltérések lehetnek? Akár a többszörös árkülönbségeket is megérik?
    Pl [link] vs [link] vs [link] vs [link] (a felvetett kérdés miatt a négyzetes kitérésűek szimpibbek :DDD )

    SONY KDL-43W755C

Új hozzászólás Aktív témák