Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz tomcica #89916 üzenetére

    Voltam ma plazmát adni (nem verem nagy dobra, de én is szoktam - valamiből finanszírozni kell a sok hülye futócipőt :B). Új doki volt. Túlestünk a szokásos körökön (50 alatti pulzussal nem adhatok plazmát, na jó, mér egy újat), majd kérdezte, ittam-e kólát, vagy energiaitalt. Visszakérdeztem, hogy mármint idén? Nem, ma - kora reggel voltam.

    Nem vagyok szent, tudok ám, ha kell (lásd mai kalács), de éhgyomorra kólát meg energiaitalt, hát hamarabb iszok meg egy pálinkát reggeli előtt, pedig arra sem volt precedens azóta, hogy Apósom antialkoholista lett (~5 éve).

    Nem politizálok, nem értek hozzá, azt sem tudom, ki melyik párthoz tartozik, de a múltkor valamelyik párt kitalálta, hogy az energiaitalokat száműzzék a nemzeti dohányboltokba, hát az tuti, hogy az utóbbi évek egyik legjobb ötlete volt.

    Ez a sok édesítőszer meg egy rémálom. A cukor borzalmas, gyilkos cucc - de legalább tudod, mi az. De ezek a szaros édesítőszerek? A jó ég se tudja, melyik milyen kemikáliának a mellékterméke... :F

    Kávé amúgy nálam is presszó, vagy hosszú kávé, néha 1-2db tejszínnel, nagyon ritkán tejjel, vagy inkább növényi tejjel. De abszolút cukor nélkül.

    Én most a fagyasztott gyümölcsökre akarok átállni a hülye csokijaimról. Meg magvakra. Rendeltem tegnap majdnem 10 kilónyi jó minőségű magvat/aszalványt. Brazil diót fogok enni csoki helyett. A durva, hogy kilóárra kb. ugyanaz, mint egy random jobbféle csoki.

Új hozzászólás Aktív témák