Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz ígyvanferi #71040 üzenetére

    Valóban nincs, a kérdés nem is ez volt. Azért fogalmaztam úgy ahogy, mert tudom, hogy nincs külön nekik. Olyan viszont van, hogy egybe veszik a neutrálissal. Az Asics Gel Pulse 13-mal már eljátszottam ezt, hogy állni is kínszenvedés volt benne, mivel van egy-egy emberes emelés benne külső talpélen, kedvezve a szupinálóknak. Jelezném, hogy aki lúdtalpas annak számára nem holmi halovány plusz ez a talpban, holmi opció, amit nem használ ki vagy idővel kitapos, hanem teljesen használhatatlan számukra. Ég és föld. Egy mezei neutrálissal ellennék, de most nem tudom eldönteni, hogy ez az-e. Olyan modellt keresek, ami biztosan az. Ez az? Tudjuk? Nem? Más modelleknél fogjuk tudni? Ott sem? Miért nem? Miért csak az értetlenkedés/félreinformálás megy? Miért ilyen bonyolult egy csak neutrális cipőt találni? Miért nincs ez értve, hogy mekkora különbség van?
    Erre most ugyanez megismétlődik ezzel a pongyola leírások miatt, papíron ez is neutrális, másik helyen neutrális vessző szupinális, egy tesztben meg egyenesen stabil közeli jegyekről számol be a használója. Melyik van a 3 közül? Vagy akad itt bárki, aki finanszírozza a visszaküldési költségeimet? Nem mellesleg már szükségem is lenne a cipőre, a meglévő megszolgálta már az idejét, fájdalmat okoz a használata. Tehát lekötelez, ha legalább te értesz és nem félre. Felrobbanok komolyan.

    Jöhet tipp 30-ig ténylegesen csak neutrálisra, az külön eszményi, ha stabil elemei is akadnak, de ha nincsenek is csak kibaszás (talpéli emelés) ne vegyüljön a történetbe. :R Épp elég alapjáraton is üzemeltetni a talpamat.

Új hozzászólás Aktív témák