Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Studi

    addikt

    válasz tomcica #58577 üzenetére

    Köszi szépen!
    Igen, akármennyire is perfektül érzem magam 13-14 kilométernél, és gondolom úgy, hogy 30-ig is tovább tudnám tolni, azért az utolsó negyedén jönnek a bajok. Bár most azt mondom, hogy talán állóképességben nem is volt nagy hullámvölgy, most az ízületek sugallták, hogy elég lesz, főleg a térdem. De lenyújtottam utána kivételesen rendesen, meg egy forró fürdő, és rendben van. Mikor hazaértem azért bennem volt, hogy ma nem fogok tudni lábra állni. :DDD

    Én 40+-osan kezdtem futni, ezért is igyekszem minél inkább intuitíven menni, és nem ragaszkodni semmiféle programhoz. Szerencsére elég jól működik, hogy kedv alapján futok hosszabbat-rövidebbet, lassabbat, normál tempót (igen, olyan szürkezónásakat is, amiket nem javasolsz :DDD) vagy felkapósat, gyorsabbat. A dombozáshoz kellene még egy jó útvonalat találni a közelben, úgy érzem az segíthetne. Keresztnek meg most csak a bringázás van, az azért nem az igazi, vissza kellene menni crossfitre is, de az már időt fog elvenni a futástól/bringától. Viszont az ottani mozgásminták elég sok láberősítést tartalmaznak, biztosan jó lenne a futáshoz is. Egyelőre megyek tovább, élvezem, és jobban érzem magam a bőrömben, ez a legfontosabb. Versenyen még sose voltam, de nem is annyira célom. Bár ha eltekintek az eredménytől, lehet egy lassú lánycsapat mögött bekocogni nem is lenne olyan rossz. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák