Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz szki #2193 üzenetére

    kösz. meló van az a baj, de hétvégén lehet lejutok valahova. én is nehezen fogom kibírni, de muszáj lesz valahogy. nemsoká balcsi, majd ott nem a sportra gondolok.

    tomcica: oks, de az legyen a leggyorsabb ;]

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • gooool

    őstag

    válasz szki #2193 üzenetére

    3 liter behűtött (fagyasztott) ásványvizet viszek, talán kibírom vele, most úgyse leszünk olyan sokat, mint tavaly.
    Érdekes lesz számomra, hogy addigra végzek a melóval, mikor még a múlt héten még csak ébredeztem. :DDD
    Engem sem nagyon lehet megölni ilyen munkával, de a suli, a szellemi odafigyelés az nagyon kiüt.

    Akkor bedobtad magad a célba, még jó, hogy nem lett komolyabb. :)

    Üdv, Balázs

  • Djuree

    félisten

    válasz szki #2193 üzenetére

    küzdősport kevésbé számít? látszik hogy nem csináltad még :) kendo-ban vívok két komolyabb meccset, majd behalok (2x5perc). nagyon durván fárasztó, kívülről ez nem látszik annyira, nekem is fura volt először hogy ennyire fárasztó. szellemileg is koncentrálni kell, sokat kivesz ez is, meg rohadt meleg az a qrva páncél :DDD pedig nincs szar állóképességem, mi lenne ha nem edzenék. egy 2 órás edzés, ha jól össze van rakva, olyan hogy utána a padlón lihegünk 5 percig, főleg ha jönnek japán diákok és ők tartják az edzést, na az halál, volt hogy nem tudtam a végén hol vagyok, annyira elfáradtam, kellett pár perc míg visszatért belém az élet :U
    de a kosár is ilyen, nem csak millió sprint oda-vissza, hanem ugrálás is, 10 perc alatt abban is kidöglök ha beleadok mindent, még jó hogy van csere, nem egyszerű az, hidd el.
    mint a tenisz, nem néztem sokba, aztán teniszeztem 3 órát, végigfutkostam az egészet. a végén négykézláb mentem le a pályáról :DDD
    ezekhez a gyors dolgokhoz kell ám az igazi állóképesség rájöttem, ezért is edzek magamtól is rengeteget. múltkor edzés előtt még bicóztam, néztek is hogy hogy fogom bírni az edzést. hát nem ment könnyen, de kibírtam...

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák