Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sátán44

    addikt

    válasz tomcica #33088 üzenetére

    Magamról egy kis rövid összefoglaló, hogy miért is kezdtem el futni. 34 évesen elértem a 102 kg-ot. Nehezemre esett a lehajolás, negyedikre felbaktatni, tükörképemet elnézve rosszul voltam, combom összeért, vérnyomásom néha a 170-et verte. Ekkor döntöttem el, hogy elég volt, változtatni fogok. Egy hölgy ismerősöm folyamatosan noszogatott, hogy menjek vele futni. Így tavaly április óta kocogok. 102 kg-ról 85 kg-ra fogytam. 80 kg a cél :) Mostmár más szemszögből közelítem meg. Munkahelyi stressz levezetése, folyamatos célkitűzésem van, akár egy adott távra, vagy időre, pszichés korlátaim legyőzése.

    Írtad, hogy a 20k most is menne. Bevallom kicsit szkeptikus voltam, de azóta ezen kattogtam.
    Ma megvolt életem első 20k-ja :)) Titta öröm és bódóttág :) Reggel úgy keltem fel, hogy ma meg fogom csinálni. Futás előtt úgy izgultam, mintha versenyen indultam volna. Első 10k kissé szorongással telt el, majd ahogy elértem, mintha felszabadultam volna. Nem kapkodtam a levegőt, hanem szépen egyenletesen toltam 20k-ig. 5k-ként 2-3 dl vizet ittam. 15k-nál viszont kezdtem érezni a bal térdem, néha belenyilallott a fájdalom. Technikát váltottam, ami bejött és így kitartottam a végéig. A pulzusom pocsék tudom, de érzésre futottam. Ez a futás ma agyban dőlt el, de a testem visszajelzései alapján még nem vagyok elég erős ehhez a távhoz.

    Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

Új hozzászólás Aktív témák