Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vegha

    senior tag

    válasz Dr.Zoo #42 üzenetére

    koszi a tanacsokat.
    Semmikeppen sem vadonatujat vennek; ekkora teruletre, privat felhasznalasra sosem fizetodne ki. Hasznalt 10 ev korulieket nezegetek. Az hogy olajszivattyus-e mibol derul ki ? Sajnos a hasznaltcikkek hirdeteseinek nagyreszenel mar annak is orulni kell ha a motor teljesitmenyet megosztjak, mast nemigen.
    Nagyon szeretem a regi gepeket, de attol tartok a funyirast bar eddig szerettem, ahogy jonnek majd a gyerekek egyre inkabb idoigenyes szorakozasnak fogom tartani es ennel fogva jo lenne minel hamarabb letudni. Ebbe mar sajnos nem fer bele a folyamatos szerelgetes mint elvezeti faktor.
    Raadasul esetemben ez a kertitraktor csak egy atmeneti megoldas lenne, mivel ismerem annyira magam hogy elobb-utobb lesz egy TZ4K traktorom, csak nem akarok egybol annak a millios tetelebe tenyerelni, valoszinuleg jobb eloszor valami kisebbel kezdeni a fukaszatol feljebb lepve.

    Mutatok 3 lehetseges vasat amiket most itt hirdetnek (Svedorszagban):
    Jonsered LT13
    McCulloch M145-107H
    Partner P12597

    Google fordito angolra szepen fordit, de kb. mindharomrol elmondhato - legalabbis a hirdetesek alapjan - hogy egy altalanos szervizet leszamitva nem igenyelnek komolyabb javitast.
    A masodik McCulloch kivetelesen eros motorral szerelt, eleg ritkan talalok ekkorat, de mondjuk ez az arban is megmutatkozik, emiatt kevesbe eselyes. Ugyanakkor a hotolo funkcio nagyon hasznos lenne adott esetben, bar ez egyre kevesbe aktualis manapsag.
    A harmadik lenne a tuti befuto, egyreszt arban szerintem nagyon jo, masreszt allitolag 6 orat ment osszesen ami szamomra elkepzelhetetlenul kevesnek tunik. Lehetseges hogy az ezekben levo orakat is tudjak tekerni ? Sajnos a fotok nem tul jo minoseguek, de pl. a gumik allapota alapjan meg hiheto is lenne akar.

    Mas kerdes: amelyik oldalkidobos (deflektor?) azt vissza/at lehet alakitani mulcsozosra ? Nekem a szolo teruleten olyan gyeptakaro lett vetve amelyik kimondottan igenyli hogy rajta maradjon a nyesedek, es szerintem a feherhere sem banna ezt.

    Vannak am itt is veteranok : )

Új hozzászólás Aktív témák