Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Runner_fxr #81 üzenetére

    Nem vagyok vékony, csak alacsony, 171 centi, ehhez a 75 kiló szerintem tök jó, ha hozzá 8-10% testzsír társul! Olyan alkat vagyok kábé, mint a most aranyat nyert Epke Zonderland. :)

    A kajálásban meg hát igen, lehetne kicsit változtatni, de úgy gondolom, nálam megvan az edzés, a pihenés is viszonylag oké, csak a kajálás az, ami nem tökéletes. Viszont miért ne ehetnék némi szemetet is, ha lemozgom? A probléma az, hogy nagyon terhelő edzéseket is nyomok, és a regenerálódási képességem nem elegendő ehhez, és nincs már semmi ötletem, mivel javíthatnék még rajta. Viszont valahogyan függő lettem a kemény edzésektől, nehezemre esne csökkenteni a számukat, hiányoznának. Így marad az, hogy idegileg vagyok kimerült meglehetősen gyakran. Az izomzatom bírná még, de a fejem nem.

    Szóval még az is lehet, hogy spammernek lesz igaza, és még az a 3 kiló sem fog összejönni egy év alatt, de én pont ennyit tervezek be azért, hátha. Mert úgy tűnik, hogy a fejlődés sem úgy megy jó edzés mellett is, ahogyan szeretném, ha idegileg vagyok kicsit lestrapált. Most is például be tudnék dőlni az ágyba, de mennem kell még futni hamarosan, hogy lefussam azokat a kajákat, amiket nem kellett volna megennem. :) Mondjuk úgy tudom, hogy a futás szerencsére nem terheli annyira az idegrendszert, mint az 1RM-es gyakszik, amik az én nagy, de gyakori, önként vállalt mumusaim. Miattuk problémás a regenerációm, ami alatt az idegrendszerem regenerációját értem, nem az izomzatomét.

Új hozzászólás Aktív témák