Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p_adam

    addikt

    válasz s4tch #94285 üzenetére

    Csak el kell olvasni tüzetesen, amit írtam. (Szerintem) kicsit befolyásol, ami adott esetben nem is olyan kicsi, ha pont adott jellemzőket változtat, csak erre kéne legkevésbé helyezni a hangsúlyt, és kár érte fizetni más dolgokkal szemben. (csak az én véleményem)
    "This high-end dealer doesn’t recommend expensive cables!"
    Elkezdhetnék gyűjtögetni (olcsóbb) kábeleket, hogy mustráljam őket, de számomra egyelőre nem az a legfontosabb, hogy ezzel töltsem az időt és költsem a pénzem. Azért ez az összehasonlítósdi zenehallgatós szemmel nem olyan nagy élmény...

    Én csak head-fi méréseket szoktam nézni, leírják hogy mi az erősítő a forrást nem tudom, de a hangot minden befolyásolja.
    Engem személy szerint sokkal jobban érdekelne, hogy adott fejhallgató mindenféle beállításokban milyen mérési eredményeket mutat. Vagy minden ugyanaz, aztán mégis másképp szól.
    Ne csak abban segítsen, hogy adott fejhallgató milyen, hanem adott rendszer milyen. Ezt kb. senki sem ecseteli tüzetesen, egy kirakós játék, aminek az elemei a világban vannak összevissza szétszórva (és sajnos pontosan ez benne az óriási nagy üzlet...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák