Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz rup1u5 #232 üzenetére

    akarom mondani sujtva

    a baj_?
    Elemtartó és elemfedél csere egy tisztitással egybekötve mert ráömlött egy kis pezsgő ezért a tetején a gombok ragadnak meg a tárcsa is.

    Április 12.én beadtam a szervizbe, hogy ezeket szeretném. Mondták 1hét és hívnak. Semmi. Két hét múlva rájukcsörögtem mivan. Mondták nem jött még meg az elemtartó de jövőhéten hívnak. Mondom jó. kb 3hét mulva ismét meguntam a várakozást és most hétfőn felhívtam őket. Helyzet ua. ami még érthető is hiszen egy szervíz nem tehet róla ha nem kapja meg a megrendelt alkatrészt. Szóval teljesen megértő, higgadt és nyugodt voltam, viszont kellett volna a gépem most 7végére. Ezért megpróbáltam elővezetni a srácnak egy átmeneti megoldást ami csak sokadszori próbálkozásomra sikerült mert mindíg le akart rázni és nem hagyta, hogy végigmondjam.
    Szóval ha elemtartójuk nincs mondtam, akkor cseréljék ki az elemfedelet mert akkor már a három pöcökből kettő lessz és be lehet csukni rendesen, tisztítsák meg és én elhoznám addíg amíg meg nem jön a kívánt alkatrész. Tisztasor nem?
    Innentől a csávó olyan hangon beszélt velem mintha a barátnőjét akarnám kölcsönkérni egy éjszakára. Igyekeztem ezen felülhelyezkedni és a lényegre koncentálni. 1 óra mulva kb. felhív ugyanezen a hangon, hogy '' jöhet a gépéért'' kb. mintha azt mondaná nesze bazmeg. Ez sem érdekelt mert ugye magyarország. Örültem, hogy mehetek a gépemért.
    Odamegyek, rendesek. Az öreg elmagyarázza, hogy volt nekik egy repedt elemtartójuk amit beraktak az enyém helyére ingyen-átmenetileg és kitisztították. Jó mondom. Megnyomkodom futolag a gombokat úgy látom tiszta, kifizetem a 8rugót a tisztitásért és eljövök. Aztán késöbb mikor jobban megnézem a gombokat látom, hogy ugyanúgy ragadnak. Látszólag meg sem tisztították csak rárakták a repedt elemtartót és felszámolták a tisztítást.
    Tudom, hogy az én hibám amiért ott azonnal nem néztem meg alaposan de bíztam bennük mivel ők a hivatalos márkaszervíz. Nagy hiba volt. Most megyek vissza es megprobalom elmagyarazni nekik, hogy szeretnem ha kitisztitanak rendesen anelkul, hogy megegyszer ki kellene pengetnem a 8rugot.

    Az egeszben nekem az esik szarul, hogy ebben az orszagban ez van minden szinten. Hulyenek neznek, atbasznak, ha fizetek egy szolgaltatasert meg en érezzem magam megtisztelve ha foglalkoznak velem és ne merjek kérni semmit.
    Vaze ha lenne egy olyan pici csillagcsavarhuzom hat megtisztitottam volna magamnak reg.
    Tenyleg nincs valakinek?

    Why don't you knock it off with them negative waves!

Új hozzászólás Aktív témák