Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E2E4

    aktív tag

    válasz w333 #48505 üzenetére

    Szia!

    V10 topikból jöttem ide, csak hogy ránézzek erre a kijelző elszíneződéses dologra. Van is erről egy hiteles képem. :DDD

    Csak hogy szakmailag is válaszoljak, ha már a V10 topikban a közösség által "ilyen szerepbe" kerültem:

    Nincs ilyenről szó, amiről írsz, a videóban sem látom azt.

    Jómagam egyetlen egy, ehhez hasonló dolgot láttam a számomra leghitelesebb műszerekkel, a saját szemeimmel. Az egyik MediaMarkt-ban teszteltem le a G4, G5, V10 telefonokat, Hi-Fi képességei terén. (Részletesebben itt olvashatsz róla, ha érdekel.) A tesztelt alanyon, hófehér háttérképnél, középen láttam állandóan egy nagyon enyhe kékes foltot, ami ráadásul kb. egy órahosszáig fel sem tűnt. Mikor a pár órahosszas (!) tesztelés után elmentem, az LG promoternek rámutattam, és csak annyit kérdeztem: "Ez?..."
    Válasz: "A vásárlók."
    Mire én: "De ezt hogy?"
    Mire ő: "Hát' azt én sem tudom."

    Szóval a lényeg, ha valaki direkt őrült módjára szét akar valamit cseszni, a 122 cm-es magasságból, különböző szögekben történő, sorozatos leejtési tesztek alapján, a MIL-STD-810G / 516.6 katonai szabványnak megfelelő "ütésálló minősítés"-el ellátott LG V10 esetében is összejöhet, mint ahogyan vandáloknak még a vandál biztos Telekom utcai telefonokat is sikerül szétverni. Ez azonban még a katonák esetén sem nevezhető "üzemszerű használatnak".

    Természetesen nem szeretném elvenni sem a Te, sem más hitét, csak szerettem volna megvilágítani a tényeket.

    Köszönöm a figyelmet!

    [ Szerkesztve ]

    SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

  • E2E4

    aktív tag

    válasz Zolom89 #48517 üzenetére

    Érdekesen sikerül reagálnod az üzenetemre, de akkor gyorsan reagálnék is viszont, ha már így "bele nyúltam" ebbe a topikba:

    1. A promoter olyan, amilyen. Eszem ágában sem volt ott megvenni a telefont, tehát nem volt hová motiválnia.
    2. Ha nem mondta volna, akkor is ez lett volna a válaszom. Láttam már pár kereskedelmi egységben kitett, és a vásárlók által szétbarmolt dolgokat, mint ahogyan feltételezem, hogy te is.
    3. Nem neki hiszek vakon, hanem max. a saját tapasztalatomnak, a szemeimnek, füleimnek, kezeimnek, stb.
    4. Sehol sem hallottam még hitelesen ilyen, vagy ehhez hasonló hibáról. A V10 topikban sem írt ilyenről senki.
    5. "Ha valakinek bejon, és jó fotós videós telefont keres" meg Hi-Fi audiós (a világ legjobb Hi-Fi képességekkel rendelkező telefonja, és ezt sem én találtam ki), meg ütésállós, meg prémium megjelenős, meg egy kis „többletet” adós (a másodlagos kijelzővel (is)), meg szolgáltatás/minőség/ár tekintetében "Best Buy"-os, meg...

    ..meg én most akkor innen ki is szállok.
    Szóval részemről: pont. :K

    Maradok tisztelettel,
    egy, a minőségre nagyon érzékeny, a vásárlás előtt kellő tapasztaltakat begyűjtő, maximálisan elégedett V10 tulaj, aki az előbb próbálta előidézni a felhozott hibajeleleséget, de nem tudta.

    [ Szerkesztve ]

    SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

Új hozzászólás Aktív témák