Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz trebrona #95158 üzenetére

    Dobálózhattok itt középkategóriás maszlaggal... Csak kár, hogy ezt ti állítjátok... Én is rá tudom hányni bármelyik itteni képre, hogy ez márpedig alsókategória. Mondjuk. A véleményetek számomra nem mérvadó. Csak vélemény.

    Mellesleg, mutasd meg nekem,hogy hol írtam le azt, hogy a Nokia 9 profi vagy felsőlategóriás képet készít. Mutasd meg! Mellesleg k. érdekes, hogy csak engem fikázol, az én képeimet fikázod. Ha így folytatod,személyeskedésnek fogom venni!

    Fikázd már le Cucci Pixel 4-es homályos életlen kêpeit is...
    Tudod nagyon úgy érzem, hogy TE szándékosan szálltál rám!:(((

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • Pinyo16689

    senior tag

    válasz trebrona #95158 üzenetére

    A mostani csucskategorias mobilok közel háromszor, négyszer annyiba kerülnek, mint egy jó kozepkategorias. Ár érték arányban nem biztos, hogy megeri egy kicsit több részlet. Azt gondolom, hogy a3-400 e ftos telefonokat egy szűkebb réteg vásárolja, és ez a topik egy kicsit elment afelé, hogy majdnem csak ezeknek a masinaknak a fotóit dicséritek meg. Valóban jó fotókat készítenek, ez tény, a Pixek 4XL sztem a mai - talán - legjobb kamerát birtokolja, de itt is nagy a szórás árban, 215 e Ft-tól 370 e ftig. Gondolom, itt a garancia miatt nagy a szórás az árban, de pl. én nem szívesen veszek 215 e ftert telefont bolti garival, úgyhogy nálam ez is a 300 e ftos kategória. Mindegy, attól hogy valami nem Mercedes, csak Toyota, meg nem rossz. :) Lehet véleményt úgy is megfogalmazni, hogy kozepkategoriaban nagyon jó. Viszont a határ a közép és a csucskategoria között szerintem már nem annyira markáns, mint azt az árazás mutatja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák