Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G-Guts

    aktív tag

    válasz Ricardo #66419 üzenetére

    "Lehet, hogy aki egy drága telefonnal átlagos, de teljesen használható képet készít, az az olcsóval értékelhetetlent alkotna. " Ezzel teljesen egyetértek.

    "Neki megéri a plusz pénzt az, hogy le tudja fényképezni a családot ha éppen nincs ott a fényképező." Ezzel már nem teljesen értek egyet. A plusz több, mint 100k-t szerintem nem éri meg, annyival nem csinál jobbat. Drágább telefonok esetén ráadásul pedig akár plusz 150-200k-ról is beszélhetünk.

    "A negyed milliós telefonok kamerája általában véve jobb képet készít az ötvenezer forintosénál." Igaz, de arányaiban közel sem annyival jobbat.

    Mint Topikgazda, azért azt is nyugodtan figyelembe veheted, hogy hozzászólásom személyeskedéstől mentes volt, mivel konkrét személlyel vagy személyekkel szemben nem fogalmaztam meg sértő megjegyzést, ellenben a hozzám érkezett "parasztság volt a hozzászólásod" stb. inkább személyeskedő megjegyzésnek tekinthető. Nem? (Nekem mindegy, csak a fórumszabályzat miatt gondoltam)

    A megsértett fórumozóknak pedig mielőbbi felépülést kívánok. :D

    Beszéljünk lassan inkább a képekről, miért jó, miért nem jó, milyen beállításokkal készültek stb.

Új hozzászólás Aktív témák