Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drakmusz

    őstag

    válasz polar-x #63514 üzenetére

    Nagyon lesarkítod ezt a dolgot,szerintem azért nem olyan egyszerű a helyzet.Már többször is megbeszéltük hogy a mai csúcsok mindegyikével lehet igen jókat lőni,minimális különbségek vannak csak.Ez a belenagyítgatás csak a mi hülyeségünk,néha túlzásba is viszük.Nincs akkora jelentősége.:)
    (#63517) tzsolesz Van abban igazság amit írsz,de ez sokszor nem szándékos.Sokszor olyan gyorsan jönnek a feltöltések,hogy mire véleményeznénk már 10 hozzászólással több van.És persze utána már nem mindig tudunk visszakeresni sajnos.A topik fejlődése pedig egy természetes folyamat.Mostanában már jóval többen figyelnek a részletekre mint korábban,de ettől izgalmas a közösség!!Én soha nem töltenék fel random képet,de ez nekem nem is áll jól.Csak egy kicsit jobban érdekel a téma mint a többieket,ennyi.Ettől még tökéletesen megférünk egymás mellett,és ez így van jól!!:)

    [ Szerkesztve ]

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

  • Ricardo

    félisten

    válasz polar-x #63514 üzenetére

    Kicsit felgyorsult a topic. Tény hogy nem kommentálnak minden képet. Én sem teszem. Ettől még amit tudok megnézek. Szerintem az általad feltett képek jók lettek. Most néztem meg őket(pótoltam az elmaradt direkt linkeket, most már megtekinthetőek teljes felbontásban), jók a színek, egy kettőben a látásmód is tetszik.

    Ezt a kört már lefutottuk nem is olyan régen. Ha valakinek nem véleményezik a képeit, előkerül a már (sajnos szokásos) téma.
    Két változat van
    1. Csak a favorizált készülékeket méltatják.
    2. Csak a favorizált tagok képeit méltatják.

    Vannak itt redmi telefonokkal készített képek amik véleményezve lettek. Szerintem mindenki örülne ha szélesebb lenne a paletta és sokféle készülékkel készült fotókat hoznának.
    Favorizált készüléknek jelenleg az S7-et (azzal készül a legtöbb kép) lehetne talán említeni. Nem kell sokat visszaolvasni, kapott hideget meleget. Folyamatos a hasonlítgatás a Honor 8-cal.
    Aki hozza folyamatosan a képeket az néha kap visszajelzést, néha nem. Például az én "láblógatós" képemhez a kutya sem szólt hozzá. El kellene keserednem?

    Ennek semmi értelme. Ebből csak az lesz, hogy még kevesebben fognak képeket hozni, hiszen kialakul az a hangulat, hogy a "favorizált készülékekkel" nem hozok képet mert leszólnak, hogy már megint csak ez mással, meg azért nem mert "minek"

    Hozzászólni pláne nem fognak, mert ha egy "favorizált készüléknél" teszik akkor persze azt véleményezik, ha egy "nem favotizáltnál akkor meg biztos csak azért hogy ne szóljanak be hogy nem szóltak hozzá.

    Ez az egész csak arra jó hogy a topik hangulatát mérgezze. Értelme nincs.

  • zseko

    veterán

    válasz polar-x #63514 üzenetére

    Én szintén a Samsungot favorizálom, bár ez így nem teljesen igaz, csupán ennél a márkánál érzem azt, hogy azt kapok amit szeretnék. Viszont a képeket abszolút elfogulatlanul nézem, és ez alapján azért nem gondolom hogy pl. az S7 lenne a legjobb, ahogy már tavaly is kritizáltam párszor itt. A G6 viszont egyáltalán nem tetszik :( szerintem a G4 is jobb fotókat csinált, annak a képei legalábbis jobban tetszenek.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák