Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tirszin

    senior tag

    válasz pikszel #53519 üzenetére

    A homogénebb felhők még hagyján, de a földön fekvő növényi szárak nagyon durván áldozatul esnek a túl erős zajtalanításnak.
    Nem véletlenül, lehetetlen szoftveresen helyrehozni, amit egy zajos szenzor produkál. :(

    Egyébként mindezzel együtt nekem szimpibb a képe, mint a G4-eknek, nem annyira műanyag (kisimított).

    [ Szerkesztve ]

    Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

  • #96302336

    törölt tag

    válasz pikszel #53519 üzenetére

    Nekem így is jó lesz :) játszottam Lr-mal, de azzal túl rajzfilmszerű. Túl mű lesz, akármit csinálok vele. Inkább hagyom zajosan minthogy elvesszenek a részletek. Így sem tudja azt a felhőt visszaadni, amit elkaptam útközben. Sőt, ami valójában látszott, azt maximum egy valós 3D kép adná vissza.
    Ez egy telefon. mégsem futkoshatok egy MILC-el vagy DSLR-rel munkába :) Sajnos gyenge-közepes a kamerája, és sok telefonnak bizony jobb kamerája van. De nem ezért vettem, hogy elsődlegesen fotózzak vele, hanem azért, mert gyors, hihetetlen pontos és gyors a navigáció és a geomágneses iránytű, vízálló, van benn barométer is, így tökéletesen alkalmas túrázni. Továbbá napi szinten menedzselni a munkámat, a doksiktól a tervrajzokon át mindent, lehetőség szerint kiváltani egy notebook-ot, de nem kell 5"-nél nagyobb, mert mát túl nagy lenne. Egyetlen hasonló telefon van csak, ami ezeket a paramétereket tudja, az az S7. Igen, az S7-nek jobb a kamerája, de nem tudok megbékélni a menüjével, és egy-két zavaró hibájával, ami ráadásul a munkám rovására menne, (rejtélyes éterben eltűnő hívások, amit nem fogad, és sajnos nekem 0-24 be kell kapcsolva lennem, és minden esetben tudnom is kell ha kerestek, és mikor) így marad ez a telefon.
    Egyébként fényképezőknek a legjobb teszt a zajszűrésre és általában véve az egész szoftver visszaellenőrzésére egy még zöld árpamező. Ha nem bolondul meg a sok kicsi zöld szőrszáltól, akkor király az egész rendszer. pl:[link] Ezen elbukott májusban a K100-on a Z3C. Nagyon dulván padlóla lökték le [link] :)

Új hozzászólás Aktív témák