Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz Danny750 #40331 üzenetére

    Hát én nem tudom, de itt 1-2 embernek el kellene mennie szemészhez. Ugyan nehogy már valai azt mondja, hogy kicsi a különbség a két kép között :F Mégis hogy lehet itt elenyésző különbségről beszélni? :O Én sem vagyok fotóművész, hobbi szintén néha fotózom, de ha valaki szerint itt kis különbség van, sürgősen keresse fel a szemészét, de komolyan... mindenféle személyeskedés nélkül.

    1, részletgazdagság
    2., hol a virág közepe S4-en?
    3., életlen
    4., homályos

    S4

    S6

    Egyébként makróban kb az összes Samsung elég jó, de normál képet figyelembe véve sokkal jobban kijön az S6 előnye. Sajnos most csak egy HTC M9-el tudnám összehasonlítani az S6-ot, de neki sem állok, más dimenzió a kettő.

    Hozzátenném, hogy ezek nem válogatott képek, hanem 90%ban hozza az S6 ezt a színvonalat, amit eddig egyik telefonom sem tudott. Persze nem volt 808-am vagy 1020-am, de androidos vonalon, és ios vonalon nagyon sok volt a kezeim között. Plusz itt fújt a szél, mozgott a virág, ráadásul mivel guggoltam, a kezem is remegett. Na mindegy. Lesz még jobb kép is az S6-al, remélem tőlem is, de olyantól biztosan, aki komolyabban űzi az ipart. Viszont nem kellene elbagatelizálni a képek minőségét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák