Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Tuninger #15568 üzenetére

    Ami az élességet illeti annak nem megfelelő léte az iso 50 miatt van. Az első 2 éjszakai abban volt. Hírtelen azért maradtam annál, mert úgy vettem észre az jobban leszorítja a lámpák szétverő fényét. Hát kijelzőn mindig csalóka mint utólag megnézni. Valahogy azt gondolom még minél alacsonyabb iso annál zajtalanabb a fotó, habár így meg veszít az élességen. A 3. iso 200-ban volt próbálva talán azért lehet jobb. Mondjuk ezek full méretben észrevehetőek kb hogy miben készültek. Egyébként az élesség nálam mindig fel van nyomva csontig, a fény nagyon le és a kontraszt is le van véve. A színtelítetség egy kicsit pedig fel volt nyomva most. Nyílván az adott hely ahol állok a lámpák támadásában adna egy beállítást mikor mi lenne a jobb, hát ebben még javulnom kell ráérzésileg ne kelljen 1000 fotót ellőni 1-ért. :) Lőjön más is iso 50-ben ilyeneket. :D

    Még annyit. Én a L920-as fotókkal ellentétben megelégszem annyi fénnyel amennyi akkor és ott van. A fotóimon legyen csak annyi és akkor nem lesz baj. Nem kell túl világosítani és szinezni a valóságot. Ez nem mese könyv. :)

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák