Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz runner 125 #15098 üzenetére

    Köszönöm :R

    Nem szeretnék művészkedni, nagyon amatőr vagyok én ehhez még, most vettem egy belépő szintű kamerát és még nagyon sok mindent nem tudok.
    Viszont nekem telefonhoz képest meglepően jól sikerült képek, de hát magam felé hajlik a kezem :)
    A cél az lenne majd, hogy sok-sok tanulás és tapasztalat után fel tudjam ismerni az adott helyzetben, hogy mely beállításokkal lehet a legjobb minőségű képet elkészíteni. Vagy hogy lehet különlegessé tenni egy fényképet már a fotózáskor a beállításokal (persze ezt majd a gépemmel, csak most nem abban a topicban vagyok :) ).

    Igaz, sajnos nem annyira élénkek a színek, HDR-es beállítást is próbáltam a gyári szoftverben, de nem igazán volt változás.
    Szabad kézzel fotóztam, sajnos remeg az ember keze, de igaz, amit írtál, 4-5 képből sikerült egy. (A nemrég vásárolt géppel lőttem vagy 400 képet 2 nap alatt, kb 4-5 lett jó, olyan 10 vállalható, a többi nem sikerült, bár ezekben sok volt az ugyanolyan kép csak más beállításokkal)
    Sajnos hagynom kellett autofókuszon, mert ha touch-focust használtam, akkor amint ráböktem a képre, már elmozdult, megváltoztak a körülmények (fények, újra fókuszál máshová), mert nem tudom stabilan tartani a gépet, kényelmetlen.

    Ezt a középre helyezős dolgot mindig elfelejtem, sajnos egy ez ilyen rossz beidegződés... Az ember mindig attól fél, hogy lemarad valami a képről.

    Még egyszer köszi :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák