Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz ForRedGlory #12676 üzenetére

    Lecseréltem az S2-t, mert ki akartam próbálni az N8-at. De ha visszaváltok droidra, azt hiszem maradok az S2-nél - max beszerzek mellé egy 2000mAh akksit is. Nagyon vártam a HTC One szériát, de valahogy számomra egyik sem az igazi. X túl nagy, túl drága, S méretre még jó lenne, talán árban is beleférne részletre, de a ~10GB felhasználható memória számomra kevés, a V méretre még jó lenne, az ára sem olyan vészes, viszont nincs előlapi kamerája (nekem meg skype-hoz jól jönne), és hát valljuk be, a benne lévő hardverért kicsit sokat kérnek. Egyébként az új kamera szoftver elég bejövős, csak az elkészült képekkel nem vagyok teljesen kibékülve...

    Inkább keresek majd egy használt S2-t 80k körül, ami még ma is az egyik legjobb telefon (számomra).

    DemonDani: Sensation szeretettel mosta a részleteket, és a dinamikatartomány sem volt 100%-os, az új széria meg, ja...egy fokkal jobb, de többet vártam volna (főleg az előzetes képek/hírek alapján).

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Új hozzászólás Aktív témák