Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t_amas

    csendes tag

    válasz DemonDani #11464 üzenetére

    azon pörögtem, hogy az Android-os telefonok olyanok, hogy miután megveszed, eltelik három, de maximum négy hónap és hiányérzeted lesz, hogy nem tizenkét magos, 128 megával több memóriával ellátott szarod van. nem vagyok egy Apple fan, sőt, kb lenézem azt, akinek van Apple "pécéje", viszont az iPod és az iPad a legkirályabb cucc a világon! gondolj bele, az első iPad legalább két éve jelent meg és egy-két app-ot leszámítva minden fut rajta!

    nézegettem random, hogy milyen képet csinál az iPhone, elég menők. :) így szerettem volna venni, viszont azon gondolkozom, hogy a hármas metrón, ahelyett, hogy a blackberry-mről írogatok érdektelen üzeneteket inkább művelődnek, arra meg jobb egy amazon kindle.

    nem szeretnék bedőlni random hirdetéseknek vagy trendeknek, hogy olyan dolgokat vásároljak, amikre amúgy nincsen szükségem.

    ez a könyv szemlélteti a gyakorlatban a témát:

    http://stat.olcsobbat.hu/static/product_images/books/400x400/9474.jpg

    (fél évtizeden át dolgoztam egy telekommunikációs cégnél, pár milliós ügyfélbázisuk volt, nekünk meg az összes telefonból pár darab. egyik sem "olyan menő", hogy hozzákössem magam)

    vele fogok mászkálni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák