Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96241664

    törölt tag

    válasz natë #103322 üzenetére

    "Igaz, neked mindig valahogy az a szar, ami másnak jó, van, tetszik."

    Tudod jól, hogy nekem milyen telefonom van, olvass utána miket írtam róla...
    Ne kezdjük már megint ezt. Sehol nem írtam, hogy szar, csak 2 éve olyan magasra tette a lécet egy másik telefon, hogy azóta ilyen képektől nem tudok elájulni, ennyi.

    "Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani", nem pedig azért, hogy önigazolást keressünk, hogy jól választottunk és megsértődjünk ha valaki más meg talál benne kritizálni valót.
    Baromira nem érdekel, hogy neked, anyudnak, meg akárhány millió másik embernek mi felel meg, nehogy már ehhez kelljen igazítanom az én véleményemet – mégegyszer kiemelem – egy minőségösszehasonlító topikban.

    Komolyan, az ilyenek minek töltenek fel ide tesztképeket, mit várnak? :U

    "Tudom, az meg huszonpikszel és nem értünk hozzá."
    Ezt viszont jól látod, igen... 27MP még mindig azóta sem 12.

    "A többiek meg remélem eltürik, ha hozok majd még fröccsöntött, fehér pixelvonalas házas fotókat."

    A többiek lehet, én nem. Az én jelenlétemben csak Mate 30 Pro képeket lehet hozni. :U
    Komolyan, egy vicc ami ebben a topikban megy néha. Óvoda.

    (#103320) xhege:

    Hát a mai fehozatalból kb az a 3, amiről írtam, hogy nem vagyok tőlük elájulva. :DDD + ugye P50 Pro lenne még.
    Meg bárki bármit mond, főkamera minőségben a sima Mi 11. Én azt a látószögei miatt nem tartom top fotós telefonnak, a sokoldalú használhatóság miatt szerintem nagyon fontos a tele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák