Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifer092

    senior tag

    válasz r.levente75 #6028 üzenetére

    Sajnos én is! - Mert nagyon-nagyon tetszett a játék, tényleg már az első perctől kezdve lekötött.... Akarom mondani lekötött volna... :U

    De heteken keresztül csak azzal szívtam, hogy próbáltam rájönni mi a bánattól dobál, totál random kékhalálokat, vagy csak sima CTD -t. Az egész netet feltúrtam, rengetegen ezzel a gonddal küzdenek de semmi épkézláb megoldás nincs rá, magától a fejlesztőtől sem. Kipróbáltam vagy 8 féle nV drivert, átraktam SSD-re, újratelepítettem vagy 5x, az egész Windowst újratelepítettem miatta 1x. Feladatkezelőben az affinitást állítottam, virtuális memóriával kínlódtam, levettem a grafikát már tetris színvonalra, de semmi. - Az összes létező, és lehetséges megoldáson végigmentem, de semmi. Ugyanúgy teljesen random CTD-k voltak, vagy néha kékhalál is. Volt hogy 3-4 órán át semmi, másnap 10 perc után ctd.

    Sajnos ez nem gépspecifikus gond, tehát nem a hardver gyengesége, mert kb. "atomerőműveken" is ezek a gondok vannak, ahogy olvastam a Forza fórumot. Nekem nincs ugyan hardcore gamer gépem (i3-6100 / 1050Ti / 8GB DDR4), de azért pl. Medium grafikán, 1440x900-ban nem hinném hogy ne menne el... Ott van pl. a Payback amivel most kezdtem el játszani, igaz, nem akkora nyílt világ mint az FH3 (bár... ki tudja), de van benne bőven AI, rendőr, más player és így tovább, és az ég világon semmi gondom nincs vele, High-Ultrán megy rezzenés nélkül...

    Szóval, sajnos erről ennyit. Majd ha netán x év vagy idő múlva végre nekiesnek átnyálazni a programkódot hogy mitől lehetnek ezek, és sikerül is megoldani, akkor visszatérek hozzá, de addig esélytelen, mert semmi értelme. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák