Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Nowhereman #8510 üzenetére

    Bayliss-t ne felejtsd :) ...átugrott a WSBK-ból és behúzta a szezonzáró futamot Valencia-ban.

    Ezt az ázsiai dolgot egyenlőre azért nem tudom osztani, mert jelenleg csak Kobayashi az akire hivatkozni lehet.
    A technikai sportban egyenlőre nem érezni az ázsiai nyomást...ennyi volt régebben is, sőt a motorosoknál még erősebb is volt.
    Pedig aztán hamarabb bejósoltam volna mint teszem azt a műkorcsolyában :D
    Valahogy nem megy nekik, pedig aztán autót gyártanak dögivel, gyakorlatilag az autógyártás súlypontja már áthelyeződött...egy röhej hogy valójában nem a Toyota a világ legnagyobb autógyára, hanem egy kínai cég ami lényegében nem gyárt, de a részvényei révén övék messze a legtöbb autó ilyen-olyan néven.

    Meg én nem hiszek ezekben a 'töketlenbercikben'...bár ez gondolom már világos :), én valójában úgy gondolom hogy ezeket bárhova bedobhatod mindenhol gyorsak lesznek, kis kölök koruk óta csinálják tanulják, különféle osztályokban, különféle szakemberek mellett...fittek mint malac.
    Kiveszed ezeket a 'ficsúrokat' és bedobod a '70-s évekbe, és sztem pillanatok alatt vagy nyernek vagy meghalnak.
    Lehet hogy nincs nagy véleményed róluk, mert mások mint a régi cigizgető kőtökös arcok, de sztem van egy alapelv...ha valamit elég régóta csinálsz, akkor egyre jobb leszel benne.
    ..és ezek a srácok versenyek százait futották már le a felnőtt koruk kezdetére...

Aktív témák