Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Pompi #45258 üzenetére

    nálam ő a "forma1 gundel-je" :DDD ...gundel szólt olyanokat a vb-n, hogy csak pislogtam... bemondott olyan játékosneveket, akik nemhogy a pályán nem voltak, de még csak a keretben sem :DDD meg alapvető dolgokat benézett folyamatosan... pl ellenfélről pattant ki a labda, kirúgás jött és teljesen beleélte már magát 1 szögletbe, aztán hadovált fél percig meg elmélkedett, hogy "miért nem szöglet?" ...gyula hasonló, csak f1-ben (meg mintha gundel-nek lett volna pár meccse, amin véletlenül kevesebbet bakizott, tehát fejlődőképesebbnek tűnik)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Zso2

    őstag

    válasz Pompi #45258 üzenetére

    Ezt nem én kértem,csak erre reagáltam...
    Tudom ,hogy Gyula nem volt tökéletes,sőt továbbmegyek a jó szintet csak éppen hogy érintette :) , de sokkal jobban élveztem a közvetítést,mint most a szezonkezdő 2-őt.Nekem eszméletlenűl száraz, és unszimpatikus Mezei Dani közvetítése.Én a Palik pártiak körében vagyok ,ez van .Nekem sokkal jobban bejön 1-2 poén futam közben,mint a szakmai pontosság,azt én is hozzá tudom tenni magamban,amit látok,mert valljuk be eddig minden közvetítésnél ,én legalábbis hamarabb észrevettem a dolgokat,mint akármelyik kommentátor megemlítette volna.

    [ Szerkesztve ]

    Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

Aktív témák