Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Xirtam

    veterán

    válasz Plutor #37570 üzenetére

    De legalább magyarázatot kapnánk, hogy mért kell ez? xx évig működött a dolog? IGEN. Akkor most mért kellenek ilyen idiótaságok. Ősszintén megmondom nektek. Hogy már az F1-et csak a Ferrari miatt nézem. És nem azért mert élvezem. Többször is előfordult velem, hogy be be aludtam a futam alatt. Eddig ilyen soha nem történt. Hungaroringre is jóformán a csapatom miatt megyek. . . Számomra mint néző és fan ez gáz. Mert nem ezt akarom nézni, hogy ha valaki időmérőn jól teljesít csak köröznie kelljen mint egy P1-es fázisban. Szeretném ha szorongatnák. És nem 1-2 körig mert elfogyott a gumi.

    Meg költségcsökkentés. Mekkora királyság istenem. Elment 2 nagy gyártó. (Toyota mekkora idióta volt, lehet egy versenyképes autót hozott volna létre. A HONDA is. EPIC FAIL) Jöttek ezek a mitugrász csicskák (LOTUS-t kivételével mert rajtuk látszik az akarás és a fejlődés) De a másik 2 csapat GP2-be is kevés volna.,

    Esküszöm azt se bántam volna, ha a nagycsapatok itt hagyták volna az egészet. Aztán talán észhez tértek volna. Én azt is megmondom nektek, hogy ahogy jön az új motor formula befejeztem a sportág követését. És nézem inkább a Ferrari Trophy-t. Az összes pilóta V10-V12 ért könyörög. Akkor mért kell ez? Elhiszem, hogy a pilóta csak egy eszköz. . .

    Valaki értesse meg velem mért jó ez. :O

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák