Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz MPowerPH #11509 üzenetére

    Annyira nagyon jó, hogy te a ferrari bennfentes embere vagy, és emellett ráadásul Alonso puszipalytása, hogy állandóan olyan dolgokkal dobálózol, amiről halvány lila fingod nem lehet.
    Csak hogy érthető legyen, majd ha adsz nekem egy bizonyítékot arra a dologra, hogy "előzni a Ferrari nem engedte", valamint ha bemutatod nekem személyesen Alonsot, hogy tőle tudod, hogy hol és mire lehet/lett volna képes, akkor mindent elhiszek, amit mondasz. Addig csak találgatás, és a te meglátásod az egész.
    De akkor maradjunk annál a felvetésénél, amit mondasz, hogy Alonso a király, Massa meg egy nagy 0.. és? Ha nézzük a VB döntőt mondjuk, ahol az egyik csapat űberkirályul játszik, minden a helyén, nagyszerű passzok, cserébe a másik meg rúg 3 gólt nekik, akkor mire mentek vele? Naugye..
    Egyszerű az egész, ha Alonso annyival jobb, akkor menjen ő elöl, és ne Massa, előzze meg, hagyja ott. Ennyi az egész. Nem tudta(és ne gyere megint azzal, hogy a ferrari nem engedte, mert ez egy nagy hülyeség, úgy ahogy van). Az nem válasz, hogy engedje el. Ugyan mért? Verseny van, majd hülye lenne.

    Az meg hogy a rajt nem számít, az nem érdem Massának.. hát ha te mondod, csakhogy ha Alonso tudott volna úgy rajtolni, hogy Massa 2 hellyel hátrébbről nem hagyja ott(és a rajt után még egy McLaren is volt köztük), akkor most nem lenne miről beszélni. De ha nem is ezt nézzük mert most gond volt a kocsival, akkor nézhetjük az első futamot, ahol ha Massa nem tartja fel a többieket azzal, hogy kiment kívülre, és így el tudott menni Alonso belül, hanem szépen elfordul másodiknak, akkor még 2-en legalább szintén befordulnak Alonso előtt..

    Innentől részemről befejeztem, mert látom neked semmi másra nem megy ki az egész, mint hogy lehúzd Massát, amennyire lehet. Én magam részéről egy szóval nem mondtam, hogy Alonso rossz, csak azt, hogy Massa sem, de látom neked tökmindegy, mert úgyis neked van igazad..

    :R

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Aktív témák