Hirdetés

Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz Adrián29 #17392 üzenetére

    engem nem zavar, mert csapatoknak nem drukkolok, csak pilotának, de azt nyilatkozni, hogy megprobál olyan jol menni, mint az eddig futamon, azért...

    A legboszantobb volt, amikor azt nyilatkozta télen, hogy elkeni Alonso-t, erre puff, pofáraesett, most el kellene ismeri, hogy ezt elnézte, és nem mellébeszélni, hogy tanulom a pályát, meg ilyenek...

    Pl. Rosberg-nek is volt ugye pár ismeretlen pálya mikor átjött F1-be, és ment 10-15 kör, aztán tudta a pályát..ez alap, hogy neki is elégnek kell, hogy legyen ennyi idő..

    Nem értem ezeket a kifogásokat:
    pl. Nick: Nem tudja felmelegiteni a gumikat? - rángassa azt a tetves kormányt a felvezető körön jobban, azt akkor felmelegszik, vagy olyan beállitást keressen, ami kicsivel agreszivebb a gumikkal, azt 40-50 edzéskör alatt ki tudja tapasztalni, azt meg pénteken le tudja menni...
    sztem ocska kifogásaik vannak,
    perzse nem fogja azt mondani, hogy nem megy, vagy ez van, vagy egyszerüen lassú vagyok,

    Kubica nyilatkoza is, hogy jó kifogás a gumi, hát sztem nem jó kifogás, csak szeretik ezt használni.

    woo.. regényt irtam :C

Aktív témák