Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirTom

    tag

    válasz Locsi #832 üzenetére

    Eredményekben és fizetésemelésben Gazdag Boldog Újévet mindenkinek

    Ezek a marófejek is rafkós dolgok, mert azért nem árt nézni ismeretlen anyagnál, hogy mi is történik a lapkákkal.. aztán az alátét-lapkákkal... szerszámtestel... ékszííjal... főorsócsapággyal.. és trafóházzal a sarkon.
    Elég sok buktató van síkmarásnál is, főleg, ha kolléga épp épületen kívül telefonál mert ott van térerő, vagy épp szimplán bealudt a gép mellett :) rafkós szakma ez én mondom.

    A furatbővítés és a mumia-kéz ismerős,de hát adott helyzetben csak ez van, nekem volt, hogy olyan 2000x2000-es lap beremegett síkmarásnál, és hát más ötlet híján.... ráálltam, hehe ezt se könyvből néztem.

    Még mielőtt úgy tünne,h én csak ámulok-bámulok hát megosztom a 3D-Taster hiányosságait, és fel is hívnám a fejlesztők figyelmét a jövőbeni termékfejlesztés irányait illetően. Egyébként kifogásolom,hogy ezek az információk nem szerepelnek a felhasználói utasításban.
    1 - Fordulatszám-teszt: 1000-ig ok minden. 1500-as fordulatnál két különálló egységgé válik a test, és a mérő-mechanizmus, ami nem nagy probléma. A gond a mérő-egység becsapódása után következik a becsapódási közegtől függően. Ha ez mondjuk egy mezőn landolna gyermeklácfüvek közzé, épp kaszálás után, akkor sima ügy, de mint tudjuk többnyire valami keményebbe fog csapódni, ergó lehet ujat rendelni komplett persze.
    2 - a leszorító-vasakat kerülgetve az anyagválasztás folytán nem látsz át rajta, ez még egy hiányossága,de ezt sem tudtam, így történt,hogy az M16-os csavar, és a high-tech mérőszerszám közzül az olcsó biliacél csavar győzött. Az éljenzés elmaradt érthető okokból.
    3 - A gravitációnak sem áll ellen, hiába gondoltam az ellenkezőjét, mikor egy éjszakás müszak alatt kipottyant a kezemből. Relative a reakcióidőm a végtelenbe tartott, két igen megeröltető pislantás között, amikor egy iszonyu gyors kézi szerszám-cserét a kezem nem tudott lekövetni, bár gondolatban ott volt a kezem, és tartottam!!!

    xxBUÉKxx

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más hátra mint előre

Új hozzászólás Aktív témák