Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Kiborult a só: kettes rep Kensei ellen dueleztem 5 menetet - mindegyik 2-3 lett a javára. Sehogy se tudtam kifogni rajta: Raider, Nobushi, Orochi, mirror Kensei, Valkyre sem. Nem dísznek volt neki a kettes rep (nekem egy karakteremnek sincs reputationje), nyílt terepen mindig megvertem, de ahol szűkebb volt a ketrec, ott stun után nem tudtam mit kezdeni. És mindig tiszta idegbeteg vagyok, amikor parry-zott heavy attackjától leesek...

    Hasonló volt egy kettes reputation Nobushi ellen a harc - 3 menet 2-3, 3-2, 2-3 ( Orochi - Nobushi - Raider ) eredmény után kaptam a Kensei-t. Bleed damage ellen jöhetne valami nerf, mert mocskosul köcsög dolog. Legalább ne halnék bele, hagyjon 5% HP-n, de egy benézett területi támadás megpecsételi a dolgokat... üt, elrohan, üt, elrohan, aztán találj ellenszert a bleed damage-re és a masszív attack range-re.

    Érdekes módon direkt "át-tech-eltem" a karaktereimet az ilyen surmók ellen (defense - debuff resistance - revenge gain by defense +++), Dominionban és Deathmatchben nincsenek is ilyen gondjaim.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák