Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moddingfan

    senior tag

    válasz fLeSs #813 üzenetére

    Sok mindennel egyetértek, de nem mindennel. Különbséget kell tenni egy nő és egy férfi között, ezt sokati hajlamosak elfelejteni, szvsz Te is. A nők ált. hízékonyabbak és a férfiak könnyebben is diétáznak, puszta testfelépítés, nem több.
    ''Meg az este nem ehetsz és satöbbi minimálkalóriás dolgaidat is'' - de ne felejtsd, nekünk, gyúrósoknak lehet, sőt, kell este enni, de egy lánynak, aki diétázik nem hinném hogy ez jó lenne (kedvesem is sokáig diétázozz és ha este evett, annak állítása szerint nem lett jó vége).
    ''Minden az ételek minőségén múlik. Minden!'' - ebben egyetértünk :R
    A rizses példa jó, de nem egy lánynak, ezt akarom megértetni Veled, hogy egy testépítőnek lehet, hogy jó, de egy lánynak ez nagyon nem nyerő, hidd el. Már 3 éve együtt vagyok kedvesemmel és tudom, ha így étkezne, mint én, már egy ruhájába sem férne bele. A lányok mások, ez van. Pl. kevesem is szeret rágcsálni mogyorót, napraforgómagot, stb és utána rosszul érzni magát, mert tapasztalta magán, hogy nem túl előnyös hatásai lesznek. Nem kötekedni akartam, puszán azért írtam ezt, mert attól, hogy Neked bejön valami, nem biztos, hogy másnak is jó. A kalóriákat csak miheztartásként írtam be, mint mondtam, engem sem érdekel túlzottan a dolog ezen része. Én abban sem hiszek, hogy órára le van bontva, hogy mikor, mit lehet enni, mikor sokat, mikor keveset, mikor emésztünk jobban, mikor hízunk, stb, tucatnyi ilyen elméletet láttam, sztem mind marhaság. Millió ember van, eltérő felépítéssel, eltérő napirenddel, nem lehet azt mondani, hogy minden egyes ember szervezete ettől-eddig így és így viselkedik (p: Norbi Update), más szervezet, más életciklus, más napirend, stb. Nincsnek bevállt receptek. Egy doldogban hiszek feltétel nélkül: a tapasztalatban, nem az elméletekben, lásd edzéstaktiám, táplálkozásom, stb. Elismerem, elméleti síkon nagyon nagy a tudásod, komolyan, de mindent sajnos még Te sem tudhatsz és tudod, ami most szentírás, lehet, hogy évek múltán csak egy lesz a suttyba dobott elméletek közül. Volt már rá példa, nem is kevés.

    Arra jó egy ilyen fórum, hogy vitázzunk, nem, hisz az érvek-ellenérvek vitájából születnek a nagy áttörések. És bármelyikünk is téved, egyikünk sem hibás, fontos dolog a ''tévedés szabadsága'' , hisz mi lenne nagyobb megerősítése egy elméletnek, mintha az ellene felvonuló elméletek sorra kudarcot vallanak. Hosszúra sikeredett, 2 dioptria szemromlás garantált :D

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Új hozzászólás Aktív témák