Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz ithomas #5003 üzenetére

    Hát a Norbika is ölég furi alak, szerinte az a tíz százalék rost, az semmi, inkább süteményt csinál fűrészporból -mi lehet az a 90% növényi rost ?

    Soha senki nem állította szakemberek közül, hogy a teljes őrlésű lisztben lényegesen kevesebb kalória lenne, csak a felszívódásról volt szó, meg a vércukorszintemelkedésről, amit nekem nem az internetről meg könyvekből kell összeszednem, hanem saját mért cukorszintjeim tanúsítanak.
    A vércukorszintemelkedés, inzulintermelés, éhségérzet folyamat az tény sajnos.
    Ha valaki rostot akar enni, szerintem egyen természetes rostot, ne természetes eredetű rostokat, hiszen az utóbbit nemcsak az élelmiszerekre, hanem kis erőltetéssel akár az autógumira is rá lehet húzni.
    Ha ingyen lenne ez a "termékcsalád" vagy jótékony célra menne a haszon, akkor elhihető volna az egészségünkért végzett áldozatos tevékenység, így azért erősen sántít. :DDD

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák