Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    válasz vaakuum #24602 üzenetére

    Nem hagyott nyugodni, megnéztem: az asszony FUSI laposából (amin a telepítést végeztem) a gyári, belakott saját vinyóját is átraktam ebbe a renitens HP masinába...bekapcsológomb megnyomása után 2szer újraindult, közben frissített, és megy, mint a kisangyal...
    Pedig az csak egy "nem ajánlott" kategóriás kingston V200 SSD, ami ráadásul öregebb is, mint a fury.
    Ehhez képest a HP-ban a fury meg sem nyikkan, de az asszony gépében szépen feltelepült az is... lehet meg kell cserélnem a két ssd-t, és akkor mindenki happy lesz. Bár egy belakott vinyót elvenni az asszonytól lehet öngyilkosság :O

    szerk: Bioshoz nem férek hozzá, nem tudom, mi van benne tiltva/engedve. Gondolom főleg tiltva vannak benne dolgok...
    Kinyírni meg nem akarom, csak kellett volna egy alternatíva, hogy csere vinyóval használni lehessen alkalmanként. De az asszony gépéből kiszedett belakott vinyóval meg megy...

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák