Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz #21078528 #14384 üzenetére

    Aha, és ebben a HUP-topicban hol van bármi érdemi kritika, azonkívül, hogy úgy en bloc anyázzák a Samsungot, hogy most nekik ezt a macerát mé' kell megcsinálni? :W Elolvastam az összes hsz.-t, és akinek egyáltalán sikerült elindítania a helyreállító programot, annak gond nélkül lefutott, egyéb problémát nem ír, valakinek meg nem sikerült bootolnia sem a helyreállító progit, és emiatt mérges. Van, aki meg azon nyavalyog, hogy egy régi gépbe belerakott SSD-vel nem érzékeli azt a tempót, mint egy feltehetően újabb konfigba rakott, másik SSD-vel. Hogy lehet ezek közül bármelyik hsz.-t is komolyan venni? Egyébként pont valami ilyesmire számítottam, sejtettem, hogy egy darab érdemi kritika nem lesz (attól még, mert sok guru is megfordul a HUP-on, az nem azt jelenti, hogy ott mindenki automatikusan guruvá válik, ha oda ír, nem kell mindent azonnal benyelni, bár itt igazából nincs is mit benyelni, mert nincs semmi érdemi kritika a firmware-felrakás utáni állapotról...). Szóval nincs is miről beszélni, ez alapján nehogy már bárkit lebeszélj erről az SSD-ről. Ha viszont igen, akkor valami komolyan vehető kritika kéne... :)

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák