Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KTU

    addikt

    válasz devilzero #905 üzenetére

    Monese, ha meghívóval regisztrálsz, 4,95 € helyett 0 € a kártya, mikor regisztráltam ingyen is küldték, szerintem most is, + ahogy használtad a kártyát kapsz 15 €-t.
    Utólag nem tudom sajnos, írni kellene az ügyfélszolgálatnak
    Ingyenes a kártyás és utalásos feltöltés, eddig nem volt az.
    Euro övezetben és GB.-ben jól használható, mivel ebben a 2 devizában tárolhatsz rajta pénzt.

    Curve,
    "saját Curve-ra nem is tudok tölteni?"
    Nem.
    Itt a többi saját kártyád tudod berakni Curve alá. pl. beraksz egy Ft számlás kártyát, de pl. Euro övezetben használod, akkor a HUF kártyádról Forintot von le, de ezt már váltja is Euro-ra, általában kedvezőbben mint ahogy a bankod váltana, kivéve hétvégén! Curve és Revolut felárral vált!
    Ha meghívóval regisztrálsz, 500 Curve Rewards pontot kapsz, ami 5 GBP, ezen kívül pénzt nem tárol a Curve.
    Kártya ingyen van, ingyen is küldik.

    "curve kártyámról befizetek TransferWise kártyámra (mert ott nincs minimum limit) és továbbküldöm Revolut-ra viszont már a továbbküldésért valami (nagyon apró - de a lényeg,hogy nem ingye - összegért) akarta majd tényleg eltűnt az éterben nem tudom stornózva lesz-e vagy valami de a lényeg, hogy 0 curve point-om van."

    A pénzed nem hiszem hogy "eltűnt", esetleg csak kevesebb lett ha nem ingyenes tranzakciókat bonyolítottál.
    A bankkártyás feltöltés vagy tranzakció a TransferWise kivételével, mindegyik említett FinTech cégnél (Revolut, Curve, Monese) ingyenes.
    Mire gondolok, beregisztrálod az alkalmazásba a bankkártyád, és arról feltöltöd, vagy Curve esetén fizetsz.
    Esetleg olyan lehetséges hogy ahova transzferáltad a pénzed, nem volt olyan tárca létrehozva, és átváltotta egy meglévőbe.

    Ezeknél a cégeknél (Revolut, TransferWise, Monese), a pénzt általában nem küldjük, mert az pénzbe kerül, hanem ahogy fentebb említettem beregisztrálod az alkalmazásba a bankkártyád, és arról feltöltöd.
    Pénz küldése ingyenes account-ok közt (Revolut, Monese), kivéve TransferWise.
    Sőt Revolut-ról ingyen utalsz, még Magyarországra is.

    Varázslás előtt olvass és kérdezz. :U :D
    :)

    [ Szerkesztve ]

    "Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Új hozzászólás Aktív témák