Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz penge111 #95 üzenetére

    Nekem nem volt szerencsém eredetihez, így nem tudok arra mondani semmit, hogyan viszonyul hozzá. De engem teljesen elvarázsolt a játék, nálam simán top3-ban lesz idén, de nem tartom elképzelhetetlennek, hogy nálam ez lesz AZ év játéka. 24 órával most járok chapter 14-ben (vagy 15?), és imádom teljesen. Bár még nincs vége, de nem jöhet elég hamar a következő része. Felfedezés, a világ megismerése, szórakozás és nevetés, bánat és sírás, minden van itt. Most olvastam reggel egy cikket arról, hogy ez az eredeti játékban csak pár órás rész. Nem lehet megmondani róla így újoncként, hogy kibővített, kinyújtott lenne. Nem érzem azt, hogy időhúzás lenne, még a mellékküldetéses és "vándorlós" szakaszok is teljesen beleillenek és szórakoztatóak.
    Röviden, nem tudom milyen volt eredeti varázsa akkor, de ennek most nagyon ütős.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák