Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Gh0sT #33 üzenetére

    Szerintem az embernek muszáj több nézőpontból figyelnie mind a világot, mind önmagát. Véleményem az az általad leírt példával kapcsolatban, hogy igen lehet te vagy egyedül a normális, de ez nem ok arra , hogy másoknak azt mond , hogy csak a te értékrended a követendő...
    Tudom tudom, én beszélek, mikor... Istenem, én sem vagyok még megvilágosodott emberke, fejlődnöm kell.

    pala: ebben a témában semmit nem szoktam kiokításnak venni. SŐt.Nagyon érdekes megfigyelni az emberek reakciót ebbena témában, többek közt a sajátomat is.

    MAhatma : de képes. Csak el kell érni azt a szintet aholez tudatosul. Azt a szintet , ahola miértekre az lesz a válasz, , hogy mert ez az élet rendje, így van egyensúlyban a világ.


    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • mahatma

    aktív tag

    válasz Gh0sT #33 üzenetére

    azért érzem, mert egyfajta vonzalom nélkül nem tudunk kötödni (vonzalom alatt ne a szexuális oldalát nézzük), a barátság is vonzalmon alapszik szerintem....ezért tartom erősebbnek

    a deviáns magatartást definiáltad, nem abszurd példa....ők tényleg elveszettnek érzik magukat, viszont nem rekednek kívül a társadalmon v. csoportokon, hiszen bármilyen megmagyarázhatatlan, de megtalálják saját közegüket és társaikat, ahol saját értékrendjük szerint élnek, ezt követik......ez is egy abszurd példa, és nem is biztos hogy mindenki így látja

    Tildy: hol az a szint egy embernél, ahol képes felfogni a lét értelmét? egy saját magunk által definiált világban élünk, amelyeket azért hoztunk létre hogy legyen fogodzónk.....
    mi az hogy ez az élet rendje? és a világ abszolut nincs egyensúlyban.....
    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

Új hozzászólás Aktív témák