Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    félisten

    válasz callmeakos #49831 üzenetére

    GotG SPOILER

    Ez az egész ott kezdődött, hogy kapásból öngól volt ilyen töketlennek ábrázolni a Nova Corps-t és így nem volt egyszerűen hova tenni a követ, mert valaki eladja, valaki használja, ezek a fogalmatlanok viszont megvédeni nem tudják. Érted a logikát, Ronan egymagában legyakta volna az egész bolygót, most ott a kő, mindenki tudja, Thanos meg más ligában játszik azért, mint a Vádló. Legyintenie kéne egyet és már nála is van, meglátjuk, mi lesz ebből végül.
    Ja azt ki is hagytam, hogy Ronanben bíztam anno, mert fasza karakter, a filmben viszont sikerült idomulnia az átlag Marvel gonoszmasszához. Thanosért megvadultak a fanok, nem tudom, miért, kapott fél percet egy sablon kianagyobbjani gonosz szöveggel, ennél több fog kelleni majd az Avengersben. Remélem komolyan veszik, mert ilyen Ronan, Malekith, Red Skull, Whiplash szintű gonoszként csak nevetséges lenne (és nem az erejére célzok, magára a karakterre).

    A másik, hogy pedzegetik, John C. Reilly karaktere lehetne Nova. Na az lenne az utlimate poén, akkor már inkább Nova Prime öltözzön be, Glenn Close-nak jobban állna a szerep. :DDD

    (#49832) HuMarc: A Te véleményed volt a legjobb amúgy a filmről, most bántás és vicc nélkül: végig azt írtad róla, hogy a zene jó, de eredeti ötlet nincs benne, mindenről eszedbe jut valami, és mégis 8/10-et kapott. Most akkor nosztalgiából, mert a régi klasszikus sci-fiket megidézi, kapott 8 pontot, vagy attól függetlenül jó film, hogy eredeti töletnek híján van? :D

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák