Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Pali1119 #47316 üzenetére

    Hát a konvertált az sajnos az... =/ Ezért is kérdeztem az Amerika Kapitányt... Mert ugye vidékről mennénk fel egy egész napos kis "kirándulásra" és egy gagyi konvertált filmért nem fizetnék ennyit (benzin, autópálya, ebéd, mozijegy stb).
    A másik gond az, hogy az otthoni 3D tévék esetében úgy nézi az ember a filmet, hogy a kép nem tölti ki a látóterét. Innen már el is veszett a "benne vagyok a filmben" érzés és szart se ér kb. Mert olyankor már csak azok a szituációk nyújtanak igazi 3D-s élményt a filmben, amikor valami úgymond "kijön a képből" az orrod elé. Na de az ilyen ritka. Leginkább mélységet ad a 3D a filmeknek, ami csak akkor igazi élmény ha a mozivászon / képernyő kitölti a néző teljes látóterét. Erre igen jó az IMAX 30 méteres vászna kb 4-5. sorból nézve. :)
    De egy otthoni kis 100-150 centis tévét 3 esetleg 4 méterről nézve kb nulla...

    @KisTücsök:

    Óh én már elméletben rég elképzeltem a komplett projectoros rendszeremet itt a nappaliban. :D 250-es vászon amit motorosan lehet fel-le engedni... Plusz a projector akár 4K-s :U És mindezt ugyanonnan néznénk, mint most a 100 centis tévét, 2 méterről. :)
    De jó lenne... Csak ilyenkor mindig felébredek és rájövök, hogy ehhez minimum 2-3x többet kéne keresni.

    Csak úgy szívfájdalomból meg is néztem az árakat... háááát... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák