Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Tothgera30 #26761 üzenetére

    ilyenkor azért elgondolkozok, hogy 2 néző esetén is biztos nagyon megéri a vetítés :DDD és mi is jártunk így 8-10éve is, hogy pénteken meló után beültünk valami animációs filmre poénból, aztán 6-8kisiskolást+szüleit leszámítva üres volt a terem :U bejön annyi profit a sikerfilmekből, hogy megéri szinte egész nap nyomni a filmeket, amiknek a nagyján csak néhányan vannak?

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Dumas

    csendes tag

    válasz Tothgera30 #26761 üzenetére

    Minket nem tiltottak ki. Bár nem is jött be senki. :)

    WWZ: Nekem jobban tetszett mint a könyv (A könyv nagyon "amerikapárti" számomra), bár tény, hogy a filmben is vannak olyanok amik nem tetszenek. (Spoiler Pitt bácsi megmenti az egész világot egyedül. A doki halála viszont iszonyat jó ötlet volt szerintem.) Bár az Usain Bolt zombik nekem spec tetszettek. (Most őszintén, ki fél olyan zombiktól akik elől még a nagymamám is röhögve elsétálna?! :D) 6/10

    Démonok között (The Conjuring): Nekem nagyon bejött. Moziban soha nem láttam még horrort/thrillert, lehet ez is hozzá adott az élményhez. Bemutató alapján féltem, hogy valami Paranormal Activity másolat lesz az egész (Na azt nem tudtam végig nézni, csak, ha áttekertem), de nagyon pozitívan lepett meg. Patrick Wilson mondjuk kicsit érdekesen játszotta a karakterét. Folyamatosan azt éreztem, hogy valahogy nem érdekli az egész ügy, magát a karaktert. Vera Farmiga-ra viszont nagyon ráillet ez a kicsit elvont szerep. Az én ízlésemnek, szerencsére, nem vitték el túlzottan vallásos irányba, sokkal inkább az emberi gyarlóság játszott szerepet a dolgok alakulásában mint egy felsőbb hatalom. Aki szereti az ilyen stílust mindenkép nézze meg, érdemes. :) Kategóriáján belül 8.5/10. Lehet majd megnézem még egyszer otthon, ha megjelenik.

Új hozzászólás Aktív témák