Keresés

Hirdetés

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

  • A hajlíthatók kedvence lehet a Dimensity 7300X 5G

    ma Átcímkézés helyett csíkszélességet váltott a MediaTek, népszerű Motorolában debütálhat.

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz paatrick #163149 üzenetére

    ...én magamat vizsgálva ezt a következőkkel magyaráznám:

    a régi filmeket azért is szeretem újrázni, mert szerintem tudat alatt a régi "élményeket" is kapcsolom hozzá... 15-20év körüli fejjel minden új volt, ezért mélyebben megfogott... azóta meg egyre több filmet láttam, egyre kevesebb, ami újdonság erejével tudna meglepni... plusz vegyük hozzá, hogy a '90es években még rendesen a vhs ment, moziba eljutni is nagy szám volt (gyűjtöttem a városi mozi műsorlapjait is, valahol még lehet meg is vannak) ...aztán jött a pc, a videocd, divx, dvd formátum... egyre könnyebb volt az újabb filmeket mielőbb megnézni... de még ez is jó időszak volt a 2000es évek elején, amikor olyan filmek jöttek, mint pl a blöff... ekkor még volt aktív baráti társaság, akikkel filmeztünk és közösségi élmény volt a kárhozottak királynőjét 30adjára is bezöldülve megnézni :D ...mostanra ott tartok, hogy baromi nagy a választék, sok filmet is nézek, de kevés hagy mélyebben nyomot... el is felejtem napok alatt a filmek 99%-át... 1-1 olyan alkotás van, ami rendesen beüt: elmúlt hetekből a Nowhere Special-t tudnám mondani egyedül :K az a film egyszerű, de nagyon őszinte... többet ér sokkal, mint az elmúlt évek összes sablon blockbustere együttvéve

    ...szerintem a legnagyobb probléma az, hogy filmipar van, nem pedig alkotás :K érezhetően nem adni akarnak valamit a készítők, csak "legyártani akármit/bármit, ami pénzt hoz" ...születnek ezzel alkotások, amik szórakoztatnak 90-120 percig, de egyik sem olyan, ami mélyebben megmaradna... épp ezért simán leragadok akármikor egy 40éves Columbo epizódnál, ha épp az megy a tv-ben... vagy pl az utolsó cserkésznél addig, míg rá nem jövök, hogy undorítóan megvágták :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Elemental

    addikt

    válasz paatrick #163149 üzenetére

    Az új film mindig lutri, ami meg régen tetszett, ott már tudom, hogy mit kapok :)
    Lassan megtelik a nas filmekkel, mert mindent leszedek, hogy majd, de mindig meglátok valami mást, amit már láttam, de inkább ahhoz van kedvem.

Új hozzászólás Aktív témák